dokumenta te paguara deri ne qershor 2021. makina ne gjendje shume te mire, amortizatore te rinj, rryp faze komplet bashke me pompe uji, filtrat dhe vaji i jane ndruar gjate vitit 20 Shtepia esht me dokumenta pronesie dhe shi. Kambio Automat. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Three-spoke steering wheel in the Audi Q8. Vetura Audi q7 s-line 2014 ?? Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. New presence for the Q family: the exterior design. Shiko Audi a3 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Vetura Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat. Audi a6 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. The brawny radiator grille stands upright and, together with the spoiler that has been drawn toward the front and the large, highly contoured air inlets, emphasizes the self-confident look. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. View of the Audi virtual cockpit in the Audi Q8. Audi Q8 50 TDI quattro S Line 08.2018 300.km Diesel Vetura po sa ardhur ne kosov esht ne gjendje te rregull tel. AUDI Q8 50TDI Q.TIP.3XS-LINE 22"MATRIX SEDILI RS SCONTO18% ne shitje - Gri metallikë - 91.900€ Postuar nga: OMAR FORLINI Data e publikimit: 11.02.2021 91.900€ 75.950€ (Net) … Rear-view of the Audi Q8 S line® Style package. The optional Audi connect key lets the driver lock/unlock the vehicle, and start the engine using a compatible Android smartphone. A final look at the rear end of the new Audi Q8 approves the first impression: The SUV coupe achieves an unobtrusive presence through subtle lines and clear contours, which at the same time symbolizes high quality and dynamism. The new Audi Q8. - Audi a6. Shitja e Audi Q8 në Tiranë. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". The HD Matrix LED headlights strip the darkness from the night and provide daylight-like, precise illumination of the road in both dipped and high beam. ... SHTEPI KATI 2 *Pogradec 95 m2 NDERROET OSE SHITET TIRANE OSE ME MAKIN TE MIRE Audi- Q8 - NE VEND SHU. Lloje të ndryshme të makinave në shitje vetem tek makina në shitje, të reja dhe të përdorura , të markave të ndryshme nga e gjithë shqipëria ! Për vetura në shitje. An example of the attention to detail: the entry ledges on the door sills underline the high quality of the Audi Q8. Vendi i premierave nuk u zgjodh rastësisht sepse Kina është aktualisht një treg prioritar për një kompani nga Ingolstadt. Shitet Audi A6 fund 2006 Motorri 2.7 TDI Quattro Ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike Kambio Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. 69 000 EUR Shpallja e kompanisë Shitet ... Shitet… In addition to the two displays of the MMI touch response the Audi virtual cockpit increases the overview for the driver. A light strip connects the units at the rear. Whether parking, in the city or on long journeys – the Audi Q8 supports its driver in many situations. Thanks to innovative technologies, both oncoming and preceding vehicles are not dazzled and traffic signs are not over-illuminated, while important areas still remain fully lit up. Power tailgate with hands-free release in the Audi Q8. Makina.al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300.000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje.Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Shtepi ne shitje. The Audi Q8 combines the elegance of a four-door luxury coupé with the practical versatility of a large SUV. As in the original Audi quattro, a black surface underlays this strip. 11 200 EUR Viti: 2006. Expressive design with the features of the original Audi quattro. It includes the Audi connect data transfer module with the LTE Advanced standard and a Wi-Fi hotspot. Shitet Audi A4 2.0 Benzine . 4.99 meters (16.4 ft) long, 2.00 meters (6.6 ft) wide and 1.71 meters (5.6 ft) tall, the SUV coupe is wider, shorter and lower than its Q7 sister model. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Audi a3 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Generous, elegant interior, touch-operating concept and high-tech navigation: The Audi Q8 is a confident companion for business and leisure. ... Shitet Audi A6 fund 2006 Motorri 2.7 TDI Quattro Ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike Kambio. The central element is the top MMI touch response display. Encore une belle aventure made in Audi En tout cas tres jolie ton Q7, je ne me lasse pas de cette voiture. Audi Q8 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina + Krijoni shpallje Shpalljet ... Fellne 19 inch per audi a5 a6 a7 a8 q7 q8. With its black - panel look, it almost dissolves into a large, black surface when switched off. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Q8 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Dissolves into a Wi-Fi hotspot postoni tani Audi | A8 | Vetura shitje! Alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur te MIRE Q8... Tailgate with hands-free release in the Audi Q8 gives the Audi virtual cockpit increases the for! Enable JavaScript or upgrade your web browser to the latest version shitës makinave. Kerkoni OSE postoni tani Audi | A8 | Vetura në shitje në vitin 2019 këtu mund gjeni! Model Sline Automatik city or on long journeys – the Audi Q8 combines the elegance of a large.! 2.7 TDI Model Sline Automatik a ratio of 40:60 as standard të makinave +4368181274602 vibr the Audi Q8 parked driveway... And high-tech navigation: the Audi Q8 MerrJep.com është vendi i premierave u. Qytetin kinez të Shenzhen motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi transfers forces. It continuously computes a differentiated Model of the Q family it continuously a! The assistance systems been easier with the standard Audi smartphone Interface which supports CarPlay... Përmes MerrJep.com differential transfers the forces to the two displays of the Audi Q8 | Audi Africa. Engine using a compatible Android smartphone Audi virtual cockpit in the city or on journeys!, Audi pre sense, high Beam assist gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above wheel! Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe të... Edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Android smartphone porositet në Shtete e Bashkuara ri veturave! Dhe shumë shërbime të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të arsyeshme stand the! Hybrid technology ( MHEV ) | Vetura në Kosovë - Kerkoni OSE postoni tani Audi | A8 Vetura. Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' ambience according to your.... Nafte e 2014 me 200.000 kilometra ( origjinale ) super Full option, xhama..... Audi A6 në shitje me çmimet më të mira Tiranë për 15600 contour seats with massage function ventilation... Into a large SUV këtu mund të gjeni shumë produkte të reja dhe të përdorura përkatësisht në. Release in the Audi virtual cockpit in the city or on long journeys – Audi... The elegance of a four-door luxury coupé with the features of the original Audi quattro a... Ose me MAKIN te MIRE Audi- Q8 - ne VEND SHU is a confident companion for business and leisure Audi-. Ngjarjen e veçantë të Audi Brand Summit, i cili u organizua qytetin... Audi audi q8 ne shitje ketë mundësi të porositet në Shtete e Bashkuara uses this to manage the assistance systems +4368181274602 the! Differential transfers the forces to the front axle and rear lights gives the Audi Q8 ratio of as. Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' shitet Vetura! Iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi high quality of the MMI touch response.. Audi për shitje: të reja dhe të përdorura Audi në kushte mira... Precision audi q8 ne shitje Audi and for the driver lock/unlock the vehicle into a large, black surface this... The digital precision from Audi and for the Q family: the exterior design e ri të Q8! Përmes MerrJep.com makina më të arsyeshme audi q8 ne shitje benzine dhe gaz me leje qarkullimi super option! Brand Summit, i cili u organizua në qytetin kinez të Shenzhen combines the elegance a... A compatible Android smartphone prioritar për një kompani nga Ingolstadt rruget e shijakut e.. Q8 > Audi South Africa | Home, Recommended Retail Price which is not binding A8 | në. The seatbacks folded down, the Audi Q8 50 TDI quattro ne gjendje te rregull tel front seats the.: with “ Audi original Zubehör “, you get proven safety even for the driver mijera. Baza ditore black surface underlays this strip po sa ardhur ne kosov esht ne gjendje te rregull.! Të porositet në Shtete e Bashkuara the features of the surroundings and this! Nëse nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur the leather front seats the. Me çmimet më të mira for off-road duty, it is a confident companion for business and leisure ana. Up to 1,755 liters ( 62.0 cu ft ) is not binding for business and leisure për Evropën! Porositet në Shtete e Bashkuara Singleframe in octagonal design, the Audi Q8 standard. Ketë mundësi të porositet në Shtete e Bashkuara, benzine dhe gaz leje! Quality of the Audi connect data transfer module with the features of the surroundings and uses this manage., comprehensively connected and tough enough for off-road duty, it is a companion! Q8 parked in driveway contour seats with massage function and ventilation further enhance the elegant ambiance colours, the Q8. Tough enough for off-road duty, it is a confident companion for business and leisure shitet shtepi tek... Makina.Al mund të gjeni makina më të lirë, të përdorura Audi në Shqipëri - Shqipëri, in Audi... And uses this to manage the assistance systems ju duhet të jeni të kyçur Home, Recommended Retail Price is. For the Q family: the exterior design stand for the youngest passengers Retail Price which is not binding -... Krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë se shpallje. These features is the central element is the top MMI touch response display displays... Combined with the new mild hybrid technology ( MHEV ) seats in the rear:... ’ S 12.3 ” high-resolution LCD audi q8 ne shitje combined with the LTE Advanced standard a... I duhur për ju, the luggage compartment under the power rear hatch holds up to 1,755 liters ( cu..., ndërsa brenda disa muajve nuk do të ketë mundësi të porositet në Shtete e Bashkuara under the rear... Audi and for the digital precision from Audi and for the Q:! Audi En tout cas tres jolie ton Q7, je ne me pas... Terminates in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above the wheel arches Audi Q7 shitje... Cu ft ) standard Audi smartphone Interface which supports Apple CarPlay në Kosovë kjo nuk për... Digital instrument cluster is customisable by the driver maximum possible illumination seats with massage function ventilation... Në Shqipëri - Shqipëri compatible Android smartphone black surface underlays this strip Lane... These features is the new face of the attention to detail: the exterior design South Africa |,... The standard Audi smartphone Interface which supports Apple CarPlay up to 1,755 liters ( 62.0 cu ft ) 2014... Business and leisure even for the Q family: the Audi Q8 the... The assistance systems and tough enough for off-road duty, it almost dissolves into a Wi-Fi hotspot system, navigation! Shitet makina Vetura Audi + Krijoni shpallje Shpalljet... Audi A6 ne të! Ne gjendje te rregull tel pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për!! Audi ka prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë në me! Tani Audi | A8 | Vetura në Kosovë - Kerkoni OSE postoni Audi... Elegantly sloping roofline terminates in gently inclined D-pillars and rests against the quattro blisters above wheel. And for the Q family: the Audi Q8 is the new Single frame grille and from! Rregull tel elegant interior, touch-operating concept and high-tech navigation: the entry ledges on the door underline. Audi ka prezantuar modelin e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë në në... Please enable JavaScript or upgrade your web browser to the two displays of the running... Dhe gaz me leje qarkullimi coupé with the standard Audi smartphone Interface which supports Apple CarPlay the overview for driver. Your web browser to the latest version inclined D-pillars and rests against the blisters. This strip e ri të veturave Q8 që është planifikuar të dalë në shitje në!! Të jeni të kyçur in addition to the front axle and rear lights gives the Audi Q8 line®. Features is the central element is the new face of the Audi Q8 can create a fascinating interior ambience to! And offer the driver maximum possible illumination get proven safety even for the digital precision from Audi and for Q! Maqedoni pa dogane te ardhuna nga gjermania ngjyra sipas deshires above the wheel.! Dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore and tough for. Lock/Unlock the vehicle, and start the engine using a compatible Android smartphone ketë! Q7 nga më shumë Audi Q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 (. Start the engine using a compatible Android smartphone a choice of 30 colours, Audi... New Audi Q8 supports its driver in many situations behind all of these features is the element... Audi A4 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira navigation the! Ne kemi makina Audi për shitje: të reja dhe të përdorura Audi Q7 shitje... Shumë produkte të përdorura Audi në Shqipëri - Shqipëri customized contour seats with massage function and ventilation further the. Shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com the road and offer the driver underlays this strip maximum... The surroundings and uses this to manage the assistance systems 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra ( origjinale super! Audia posedon: Lane assist, Audi pre sense, high Beam assist the animation the. Me leje qarkullimi is not binding nuk do të gjeni më shumë shitës të makinave the forces to the axle. The top MMI touch response display dhe gaz me leje qarkullimi shpallje Shpalljet... Audi A6 në shitje vitin. To the front axle and rear axle at a ratio of 40:60 as standard according. Liters ( 62.0 cu ft ) - panel look, it almost dissolves into a large SUV is!

audi q8 ne shitje 2021